124. Kytice ve džbánku
Autor: Ferdinand Kotvald
(1898 Vyškov - 1980 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 31 cm, rámování: 48 x 32 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč