15. Kytice ve váze

Autor: Ferdinand Kotvald
(1898 Vyškov - 1980 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 31 cm, rámování: 49 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč