Ungelt s vysokým nebem

Autor: Ferdinand Kotvald
(1898 Vyškov - 1980 Praha)

Signováno vpravo nahoře. Na reversu autorský štítek. Zaskleno, rámováno.
Technika: olejová tempera, materiál: plátno fixováno na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč