188. Vodopád Úpy v Obřím dole
zaskleno, zarámováno. Reprodukce rytiny Antonína Balzera.
Technika: ofset
Šířka: 70 cm, výška: 56 cm, rámování: 63 x 77
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč