Koňská spřežka

Autor: Mikhail Nikolaevich Dobronravov
(1904 Belgorod (Rusko) - 1979 Lviv (Rusko))

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1941
Šířka: 50 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 63,5 cm

Konec dražby: 15.06.2021 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč