U stolu

Autor: Jánuš Kubíček
(1921 Nové Hrady (Chrudim), Česká republika - 1993 Brno (Brno-město), Česká republika)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez, datace: 1952
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 43 x 34,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 15.06.2021 21:46 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat