Slezská Ostrava

Autor: Josef Kaluda
(1920 Ostrava - 1985 Brno)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 51 x 59 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč