Excentricita

Autor: Václav Zykmund
(1914 Praha - 1984 Brno)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 4/20, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: tlačená grafika, datace: 1976
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 59,5 x 46 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 09.12.2020 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč