154. Poklidná krajina
Autor: František Skála
(1817 Písek - ?)
Přisouzeno František Skála, nesignováno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 35 x 27 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 22:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč