2ks maleb - Zima a před bouří

Autor: František Skála
(1817 Písek - ?)

1.ks signováno vlevo dole, stav dobrý, rámováno. 2.ks mírně poškozeno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 33 x 26 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč