Džbán

Autor: Bohuslav Reynek
(1892 Petrkov (Havlíčkův Brod) - 1971 Petrkov (Havlíčkův Brod))

Signováno vpravo dole pod paspartou, pozdější otisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 18 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč