12. Únos

Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)

Signováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko. Zaskleno a rámováno.
Šířka: 45 cm, výška: 38 cm, rámování: 39 x 46 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:05 SELČ

Zbývá: 16d 6h 38m 8s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč