Půlnoc

Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)

signováno vpravo dole, na rámu štítek. paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 16 cm, výška: 26 cm, rámování: 46,5 x 37,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč