Anděl

Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 28 cm, výška: 35 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč