Akt ženy

Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)

signováno vpravo dole, datace 1912
Technika: kresba na kartonu, datace: 1912
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 45 x 35 cm

Konec dražby: 16.10.2017 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč