Na dvoře

Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 49 cm, rámování: 56 x 65 cm

Konec dražby: 04.03.2019 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč