189. Zdobený rám
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm, rámování: ve výřezu: 60 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč