104. Symbolika
Autor: Libor Wagner
(1933 Svitavy - 1994 Praha)
strukturální malba, na reversu štítek s potvrzením pravosti od Aleny Wagnerové, manželky autora. rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: malířská deska
Šířka: 31 cm, výška: 78 cm, rámování: 96 x 49 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 12.08.2020 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč