39. Hra na klavír
Autor: Libor Wagner
(1933 Svitavy - 1994 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, nerámováno, volný list, autorský tisk
Technika: linoryt
Šířka: 62 cm, výška: 50 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč