44. Portrét dívky
Autor: Libor Wagner
(1933 Svitavy - 1994 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, volný list, nerámováno
Technika: tuš, datace: 1959
Šířka: 48,5 cm, výška: 63 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč