Za světem

Autor: Libor Wagner
(1933 Svitavy - 1994 Praha)

na reversu štítek s potvrzením pravosti autorovou ženou Alenou Wagnerovou, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 70 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč