Poloostrovy - Velký formát

Autor: Jaroslav Valečka
(1972 Praha)

signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2009
Šířka: 136 cm, výška: 106 cm, rámování: 112 x 142 cm mírně pošk.

Konec dražby: 22.07.2020 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 19 000 Kč