Na návsi

Autor: Josef Flekáček
(1855 Uhlířské Janovice - 1906 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 46 x 36,5 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč