197. Hlava
Autor: Antonín Kroča ml.
(1981 Praha)
signováno AK
Materiál: sádra/kov
Výška: 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč