Hlava

Autor: Antonín Kroča ml.
(1981 Praha)

signováno AK
Materiál: sádra/kov
Výška: 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.06.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč