Červánky

Autor: Daniel Mendl

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 36 cm

Konec dražby: 13.09.2021 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč