Zasněžená lesní cesta

Autor: Daniel Mendl

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský podpis
Technika: tempera
Šířka: 25 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 47 x 35 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč