Zimní imprese

Autor: Daniel Mendl

Signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno, na reversu autorský podpis
Technika: tempera
Šířka: 34 cm, výška: 28 cm, rámování: 39 x 45 cm

Konec dražby: 05.01.2022 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč