149. Zimní nálada u Berounky
Autor: Daniel Mendl
Signováno vlevo dole a na reversu, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 66 x 84 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč