150. Cesta od chaty, osada Rujána
Autor: Daniel Mendl
Signováno na reversu, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 36 x 46 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč