180. Lesní potok
Autor: Daniel Mendl
Signováno vpravo dole a na reversu, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 44 cm
Konec dražby: 12.12.2022 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč