Fujavice
Autor: Daniel Mendl
Signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 63 cm
Konec dražby: 09.04.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč