215. Lesní tůň
Autor: Daniel Mendl
Signováno vlevo dole a na reversu, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 41 cm, rámování: 53 x 65 cm
Konec dražby: 12.04.2023 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč