Potok Kačák v zimě

Autor: Daniel Mendl

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, materiál: karton
Šířka: 29 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 X 37 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč