51. Potok v lese
Autor: Daniel Mendl
signováno vlevo dole, signováno na reverzu, zarámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 34,5 x 43,5
Stav: vynikající
Konec dražby: 12.12.2022 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč