Podvečer u vody

Autor: Daniel Mendl

signováno vpravo dole, na reversu signováno, rámováno
Technika: akryl, materiál: sololit
Šířka: 33,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 x 43 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč