Rozbouřená řeka

Autor: Daniel Mendl

signováno vlevo dole, na reversu signováno, rámováno
Technika: akryl, materiál: sololit
Šířka: 24,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 34 x 29 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč