86. Zima na Chyňavě
Autor: Daniel Mendl
Signováno vlevo dole a na reversu, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 51 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč