89. Povodí Loděnice

Autor: Daniel Mendl

signováno vlevo dole, signováno na reverzu, zarámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 51
Stav: vynikající

Konec dražby: 12.12.2022 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč