1. Tančící v lese

Autor: Camille Corot
(1796 Paříž - 1875 Paříž)

napodobitel, na rámu plíšek se jmémen Corot, krakelováno, restaurováno, rámováno v původním francouzském zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 37 cm, rámování: 55,5 x 73,5 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:00 SELČ

Zbývá: 1d 18h 16m 53s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč