118. Květina ve váze

Autor: Emil Schovánek
(1885 Praha - 1947 Praha)

signováno vpravo dole, datováno , štítek na rámu se jménem autora, zaskleno, blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 1902
Šířka: 73,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 77 x 92 cm

Konec dražby: 05.12.2017 19:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 900 Kč