99. Chalupa s jeřáby

Autor: Emil Schovánek
(1885 Praha - 1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, plátno fixované na kartonu, zaskleno a rámováno, na reversu přepis autorského textu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1936
Šířka: 54 cm, výška: 42 cm, rámování: 58 x 68 cm

Konec dražby: 26.11.2019 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč