10. Rozhovor

Autor: Antonín Procházka
(1882 Vážany - 1945 Brno)

Signováno vpravo dole monogramem AP. Na papíru skvrnky. Kresba je paspartována pod sklem a rámováno.
Šířka: 43 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 49 x 63 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:05 SEČ

Zbývá: 11d 3h 54m 27s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč