190. Fáze animovaného filmu 2 ks
2 kusy, paspartováno, fáze animace na ultrafánu
Rámování: velikost listu: 34 x 44,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč