190. Konvolut 15 rámů
různé druhy rámů
Šířka: od 21 cm do 74 cm cm, výška: od 21 do 65 cm cm, rámování: vnitřni rozměry rámů výška od 15 cm do 54,5, šířka od 13 cm do 67,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč