Snopy na Vysočině

Autor: J. Vohánka

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 33 x 40 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč