307. Vesnice
Autor: Václav Haise
(1903 Buk - 1990)
signováno vpravo dole, místo nečitelné, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50,5 x 61 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč