56. Abstraktní krajina
Autor: Karel Kafka
(1945 Kolín)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1992
Šířka: 75 cm, výška: 56 cm, rámování: 61 x 80 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 22.07.2020 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč