76. Bez názvu III.
Autor: Karel Kafka
(1945 Kolín)
signováno vpravo dole, rámováno
Šířka: 80 cm, výška: 120 cm, rámování: 124 x 84 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč