195. Entuziasmus
Autor: Lubomír Hakl
(? ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: překližka
Šířka: 80 cm, výška: 94 cm, rámování: 96 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2021 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč