39. Copatá

Autor: Jiří Bušek
(1953 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu razítko, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 100 cm, výška: 85 cm, rámování: 88 x 103 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:19 SELČ

Zbývá: 28d 8h 35m 34s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč